Mazliet rozā un mazliet smaržīgi.

Laikam esmu ziemas laikā pārēdusies visādas saldas un krēmīgas lietas, ka viss, uz ko deguns velk, ir saldas / augļu smaržas.
Nedaudz šodienas pirkumu.

blogs2

Dzintars Be Trendy Tīroša maska problemātiskai sejas ādai. Nebrīnīšos, ja šo redzēsiet gandrīz katrā manā “haul’ā”. Obsessed. Apskatu iespējams izlasīt nākamajā rakstā zem šī. :]

I Love Strawberries & Milkshakes dušas želeja / vannas putas. Kamēr atlaide, iesaku arī jums doties uz Rimi pakaļ šiem produktiem [viss pa 2.59ls] [līdz 04.02]. Labprāt izpirktu tur visu, bet cenšos sevi ierobežot un savaldīt savu bankas karti. ;D Sanāk? Nu, mazlietiņ. ;D Tāpēc aprobežojos ar šo pirkumu [pēc ilgas smaržošanas un lielas dilemmas]. Smaržo tik superīgi, omg! ;D Pieejiet pie stenda un pasmaržojiet! Nenožēlosiet.

♥ Un visbeidzot. Turpat Spices Rimi ir stends ar Bell kosmētiku. Vienreiz, pirms laiciņa, piegāju klāt, aši uzmetu aci tam, kas tur bija, bet daudz neiedziļinājos. Šoreiz piegāju un paswatchoju vairāk un nopietni paliku ar muti vaļā. Tik pigmentētas un dažādu veidu, kombināciju acu ēnas / mazas paletītes. Kā pamēģināju visas matētās neona krāsas, kas tur bija, sapratu, ka maku nāksies patukšot vēl mazliet, bet ne šoreiz. ;D Nopirku vienas – rozā.
Saucas Hean Colour Stay On. Cena tikai 1.79ls

Te ir swatch uz tīras rokas bez bāzes! Es biju vienkārši šokā. ;D

blogs3

Un, protams, uzreiz, atnākot mājās ķēros pie otām un izmēģināju.
Nav pirmā reize, kad veidoju līdzīgu meikapu [uzdrīkstos ar tādu iet arī uz skolu ;D], bet tad izmantoju 96 krāsu paletes neona rozā krāsu. Tagad sanāca īpaši spilgti. Bilde diemžēl neparāda precīzi, kā izskatās dzīvē, bet tālu neatpaliek.

blogs

[Kaut kas nav ar leņķi un izskatās asimetriski, bet dzīvē tā nav. ;D Attaisnojumi, attaisnojumi. ;D]

Vienīgais mīnuss: tās ir diezgan “mīkstas”. No trieciena, taisot tās ciet, manējās mazliet sabirst [var redzēt arī pirmajā bildē]; ieteiktu varbūt mēģināt klāt tās ar pirkstu, ne tik daudz ar otu iepriekš minētā iemesla dēļ. Bet tas noteikti nav iemesls, kāpēc tās nepirkt [ka nekā saņem to, par ko maksā, bet cena ir amazing]

Vērtējums: ♥♥♥♥ ar pusīti. ;D

3 thoughts on “Mazliet rozā un mazliet smaržīgi.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s