Review: Fingr’s “Wimp’rs Precision Lash Adhesive”.

PS_70034_neu

Pirms lietošanas: nesen radās ideja – hmm, kāpēc gan nenopirkt jaunas mākslīgās skropstas? [daba man devusi vidēji garas un vidēji biezas skropstas, par kurām nekad neesmu sūdzējusies, bet sakārojās iegādāties kaut ko, lai tā jau samērā dramatisko ikdienas meikapu padarītu vēl dramatiskāku īpašākiem notikumiem, piemēram, Jaunajam gadam]. Saprotams, ka skropstām vajadzīga arī līme. Jau sen pamanīju, ka Eurokos veikalā nopērkamā ir cenas ziņā daudz pieļaujamāka nekā Duo līme. Nolēmu izmēģināt un devos tai pakaļ uz Eurokos.

Cena – 2.39 Ls

Pēc lietošanas: tā kā nevēlējos ierasties kādā pasākumā ar līmētām skropstām un tā laikā saskarties ar problēmu, ka tās sākušas krist nost ;D, kādā parastā dienā, kad plānoju satikties ar draudzeni, veicu eksperimentu un pētīju, cik ilgi tās būs spējīgas noturēties. Lietoju diezgan garas, bet ne pārāk smagas skropstas.

Līmei ir otiņveida aplikators [līdzīgs kā šķidrajam lainerim], kas paver divas iespējas – vienkāršā veidā uzklāt uz skropstām vai, ja pietiek pieredze, – uz plakstiņiem.

Es izvēlējo pirmo, jo pagaidām man nav liela pieredze skropstu pielimēšanā, bet sanāca tīri labi. Iespējams, tieši līmes dēļ. Tā jau pēc brīža kļuva lipīga (tacky) un pēc uzlīmēšanas vēl bija neilgs brīdis “piekārtošanai”.

Eksperimenta rezultāti ;D: skropstas pielīmēju ap plkst 13. Ārā ik pa laikam sniga un bija mitrs gaiss [protams, sniga arī acīs un bieži kādā pārsla palika arī uz skropstām ;D], bet skropstām tas, sķiet, netraucēja, un tās noturējās līdz plkst 20, kad izlēmu tās noņemt. Veiksmīgi, taču ar nelielu piepūli noņēmu bez palīglīdzekļiem, lai redzētu, vai tas ir viegli izdarāms.

Kopumā pēc vienas lietošanas reizes šī līme patīk un esmu apmierināta ar rezultātu, jo tā bija spējīga noturēties noteikti ne tikai tās septiņas stundas, bet arī vairāk.

Noteikti iesaku. :]

Vērtējums: ♥♥♥♥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s