Pirmais iespaids: Maybelline Colorama Vintage Leather.

Čau, čau! Divas nedēļas bez neviena raksta? Pat ne nagu laku atrādīšanas? Wow. Nu jā, esmu diezgan daudz slinkojusi pēdējā laikā, bet ir daļējs attaisnojums – vienīgais pilnīgi veiksmīgais brīdis, kad uzķēru patiešām labu apgaismojumu fotografēšanai, bija jāizmanto fotografēšanas mājasdarbam, tāpēc šodien, kamēr kaut cik gaišs, mēģināju tikt pie kādiem veiksmīgākiem kadriem, lai atrādītu jums pēdējo nagu laku guvumu –

Maybelline Vintage Leather kolekcijas nagu laku [210].

ImageSkatoties bildes un lasot rakstus par šīm lakām, jau zināju, ka ne tekstūra, ne krāsas [izņemot tumši zilo] šajās lakās mani nepiesaista, lai vispār tām pievērstu veikalā uzmanību, bet citreiz gadās tā, ka ir klasesbiedrenes [jeb drīzāk grupas biedrenes], kas vienā vakarā atsūta sms ar ziņu, ka atdos man nagu laku, kas pašai ne līdz galam patīk, lai varu ierakstīt par to blogā. ;D Nesen izskaitīju savas nagu lakas. Pārāk daudz. Bet vai tad viena sarkana nagu laka nāks par skādi? Hmm.. Nē! Vakar to beidzot uzlakoju un tagad varu dalīties pirmajos iespaidos.

Tonis – samērā klasisks sarkanais, bet bildē izskatās ļoti uz oranžo. Gandrīz taisnība, jo tonis ir ar siltu oranžu piesitienu. Neteiktu, ka esmu sarkanās lakas fane, bet šad tad jau var.

Lakā peld rozā dažādu izmēru ne pārāk lieli glitterveidīgi objektiņi, kas nekādu sevišķo spīdumu nedod, bet piešķir tādu kā grubuļainu efektu [ne ar tausti jūtamu, bet vizuālu], bet, kārtīgi neieskatoties, šajā sarkanajā lakā tos nevar manīt.

Image

Laka ir matēta, un tas bija viens no iemesliem, kāpēc sākumā atturējos no šīs lakas pirkšanas, jo likās, ka arī spīdumu dēļ tā klāsies ļoti dīvaini. Tā arī ir. Nekad neesmu lietojusi matētās lakas, tāpēc uzklāšana bija nepierasta, bet nav tik grūti, kā likās, vienīgi tā diezgan ātri sāk žūt, kas no vienas puses ir ļoti labi, jo drīz vien tā ir “pieskāriendroša”, bet, ja lako vairākās kārtās, tā var gadīties, ka uzklāsies diezgan nevienmērīgi.

Runājot par klājumu – man 3 kārtas bija obligātas, lai panāktu to “ādas” izskatu, kaut arī šis konkrētais tonis man ādu vispār neatgādina. Bet tas ir labi.

Image

Pirms biju šo lietojusi, gribējās zināt, kāda ir sajūta, nagiem pieskaroties. Arī tas ir nepierasti. Un skaņa, sasitot nagus kopā, ir citādāka nekā parastai lakai – nedaudz dobjāka un izklausās pēc plastmasas. ;D [jā, paldies, Marta, šī ir ļoti noderīga informācija]

Tā kā esmu pieradusi pie spīdīgiem nagiem un šādas matētas lakas ar laiku var sākt šķist garlaicīgas, izmēģināju uz tiem uzklāt dažādas virskārtas, un, manuprāt, tā draudzējas ar visām [ko nevarētu teikt par fotoaparātu, bildes nav]:

♥ Ar ‘plānu’ Gabrini tumši sarkanu laku ar smalkiem zelta spīdumiem – kopā veidojas neitrāla sarkana laka ar spīdumiem. Man patīk.
♥ Ar parastu caurspīdīgu virskārtu, protams. Man patīk.
♥ Ar Essence Class of 2013 virskārtu [sudraba lielāki un mazāki glitteri]. Normāli, bet ne līdz galam patīk.
♥ Ar Maybelline Colorama Brocades laku ar maziem zelta un lielākiem gaiši rozā spīdumiem. Kopā veidojas ļoti zeltains silts manikīrs, kas vienā leņķī spīd zelta, bet citā leņķī – sarkanā krāsā. Der svētkiem.

Kopumā esmu gandrīz pilnībā apmierināta ar šo laku. Ir jāpierod, bet sagādāja prieku tas, ka tā diezgan ātri žūst. Un tām, kam sarkana ir ikdienas laka un kurām matētie nagi iet pie sirds, šī varētu būt labs variants, jo nebūs jāvelta tik ilgs laiks, nekam nepieskaroties, lai nagu laka veiksmīgi nožūtu.

Vērtējums: ♥♥♥♥

Vēlreiz paldies grupasbiedrenei par dāvanu! Bet pati kādu no citām šīs kolekcijas lakām visticamāk, ka nepirkšu.

Papildinājums – pēc 2 dienām:

Laka pirmajā vakarā pēc dušas ievērojami nonāca nost no vairākiem nagiem, un tā ir diezgan nenoturīga, tāpēc vainu uzveļu uz to, ka tā ir matēta, bet tas man netraucē. Tas, kas man visvairāk nepatika, bija tas, ka šodien nācās ņemt to nost, jo tā rada diezgan lielu diskomfortu pretīgas sāpes pirkstos, plaukstās  un rezultātā arī rokās līdz pat elkoņiem. Līdz šim parasti tā ir gadījies tikai, ja lakas slāņi ir vairāk nekā 5 vai arī ja laka uz nagiem ir daudz ilgāku laiku, nevis 3 dienas. Iespējams, tas varētu būt tāpēc, ka laka ir daudz mazāk elastīga nekā citas. Plusā nāk tas, ka laku ir grūti noņemt spīdumu un sarkanās krāsas dēļ [kas man parasti sagādā grūtības, tāpat kā melnā]. Visticamāk, ka turpināšu lietot, bet neturēšu ilgāk par divām dienām.

Šo iemeslu dēļ vērtējums par to noslīd līdz ♥♥ ar pusi. Vienīgais, kas man beigās patīk, ir tonis.

Esi mēģinājusi šīs kolekcijas lakas? Patīk? Kā vispār draudzējies ar matētām lakām?

Paldies, ka ienāci! Lai jums jauka atlikusī nedēļa! :]

P.S. kamēr blogā bija klusums, kā wordpress statistika ziņo, mans blogs nu ir sasniedzis pāri 10000 skatījumiem. Milzīgs paldies visām, kas lasa un komentē, ticiet man, tas daudz nozīmē! :]

5 thoughts on “Pirmais iespaids: Maybelline Colorama Vintage Leather.”

  1. Neesmu šo nemaz mēģinājusi un domāju, ka nemaz nemēģināšu. Kaut kas līdz galam man šajās lakās nepatīk, bet tās ir tīri tikai manas domas..
    Laikam tas “ādas efekts” pie vainas! 😀

    1. Šī, zilā un melnā kaut kā vēl tādas, nu, smukas, bet tās pārējās – hmm, nope.
      Mjā, šīs Maybellinam neizdevās, toties Bracades gan ir super. :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s